Życie to wszystko co mam :
Blog > Komentarze do wpisu

Bądź gwiazdą

„Obraz wart 1000 słów” – mówi klasyk. I ma rację.

Kolejny obrazek z IX tomu Transerfingu Rzeczywistości wygląda tak.

Chyba autor sprawdza naszą czujność :) Ciekawe, że dla autora naga kobieta siedząca na bestii ma być synonimem gwiazdy. Gwiazdą jest osoba, która pozwala sobie być sobą, nie przestrzega standardów i idzie własną drogą. Każdy może osiągnąć sukces.

Zeland chyba jest jasnowidzem, bo widział wcześniej Katy Perry na Super Bowl 2015.

Dalej pisze, że „wzór do naśladowania – wzorzec sukcesu – stwarzany jest celowo, aby dążenia wszystkich pozostałych ukierunkowane były w tę samą stronę.” Celem wahadeł jest zapędzić wszystkich do jednego szeregu, a pomagają w tym gwiazdy.

Faktycznie współczesne gwiazdy sprawiają wrażenie produktów.

Najbardziej wpływowi celebryci w 2014 roku to:

1 miejsce Beyonce – zarobiła 115 mln dolarów

8 miejsce Rihanna – 48 mln dolarów

9 miejsce Katy Perry – 40 mln dolarów

17 miejsce Miley Cyrus – 36 mln dolarów

18 miejsce Taylor Swift – 64 mln dolarów

Na czym tyle zarobiły można przeczytać na stronie Forbes

Katy Perry jest najpopularniejszą osobą na Twitterze, ma 60 mln fanów. I to jest miarą sukcesu. Katy ma na swoim koncie wiele przebojów, a koncerty to wielkie show. Jest supergwiazdą. Ma kota, który ma swój własny blog.

Kasia Ela Hudson urodziła się 25-10-1984 = 30=3. Pod wpływem Urana – łamie schematy. Dzięki ojcu umie manipulować na najwyższym poziomie, ale nie jest dla niej autorytetem. Karma – praca dla ludzi i robienie kariery.

Trójki mają wiele talentów i umieją się znaleźć w każdej sytuacji. Łatwo można je zranić.

Katy zaczynała karierę w wieku 17 lat, wydała płytę, ale nie było to nic nadzwyczajnego. Gdy zmieniła nazwisko na Perry – panieńskie jej matki, zmieniła kolor włosów na czarny (naturalne ma blond włosy) i zaczęła się jej właściwa kariera. Stworzyła inną osobę, która występuje na scenie. Podobnie jak Beyonce, która stworzyła sobie sceniczne alter ego Sashę Fierce.

Dzieciństwo miała nieszczególne. Dozwolona muzyka to gospel i włoskie opery. Potem inspirowała się zespołem Queen. I to przyniosło jej sukces – teatralność show.

Trójki nie znoszą życia w pojedynkę, dlatego Katy ciągle się zakochuje. Wyszła za mąż za Russella Branda (4-06-1975=32=5). Związek nie przetrwał, ślub odbył się 23-10-2010=9. W takim dniu nie ma nic trwałego.

Katy pokazuje się z rodzicami, ale oni podobno są niezadowoleni z jej kariery.

Matka napisała książkę o córce, ale nie została wydana. Ojciec stracił autorytet jako przewodnik duchowy, przez piosenki córki np. I Kissed a Girl. Tak to jest gdy w dzieciństwie jest rygor.

Wpływowe celebrytki w swoim gronie ;)


Rihanna ur. 20-02-1988=30=3 Kolejna Trójka, ale rodzina nie dawała jej wsparcia. Rodzice rozwiedli się gdy Robyn miała 14 lat. Ojciec uzależniony od narkotyków. Szuka miłości i znajduje damskiego boksera Chrisa Browna. Karma nakazuje jej zabiegać o dom i rodzinę. Słabo jej to na razie wychodzi.

Zaistniała po piosence Umbrella, w której śpiewa: „Dobra dziewczyna zeszła na złą drogę … Złożyłam przysięgę i wytrwam w niej do końca”.

We wszystkich piosenkach śpiewa jak bardzo pragnie być kochana, szuka miłości oddając się każdemu kto ją zechce. W każdym teledysku są manekiny, woda, lustra. Przenosi się w inny, bajkowy świat. I to się ludziom podoba.

Ostatnio, gdy pomalowała usta na fiolet i pokazała swoje zdjęcie na Twitterze, to na całym świecie wykupione pomadki w takim kolorze.

A ostatni kadr z videoclipu do piosenki We Found Love jest taki.

Czy tak wygląda szczęśliwa kobieta? Ale jest gwiazdą.

Najmłodsza wpływowa celebrytka to Miley Cyrus 23-11-1992=10=1

Pod ogromnym wpływem ojca - muzyka. Wiem, bo ja też urodziłam się 23.

Jako Jedynka inspiruje innych i dobrze jej to wychodzi.

Najpierw grała w serialu Hannah Montana, oczywiście z tatusiem. Od dzieciństwa była szykowana na gwiazdę.

Gdy grała w serialu miała ogromny wpływ na małe dziewczynki, które chciały wyglądać i być jak ona. I to na całym świecie.

Róbcie to co ja ;) A ja robię co mi każą.

A to tatuś z ukochaną córeczką. Uśmiech przyklejony do twarzy, ale prawa ręka odpycha tatusia.

Mowa ciała nie kłamie. Nawet student psychologii w zachowaniu Miley dostrzeże zaburzenia. Musiała mieć już jako dziecko doświadczenia seksualne i to ma wpływ na jej zachowanie. Dziwne, że wszyscy to widzą, a nikt nie reaguje. Sama mówi, że ciągle jest naćpana, albo pijana. Jeśli dożyje 42 lat to napisze książkę, jeśli tatuś pozwoli. Ale czy kogoś to obchodzi.

Czterdziestokilkuletnia córka znanego muzyka rockowego, po jego śmierci napisała jak ją po koncertach gwałcił, a zaczął gdy miała 5 lat. Fani byli zniesmaczeni.

Ciekawe, bo jej karma to pieniądze i dom z ogródkiem. Ma dopiero 23 lata, a zarabia więcej niż rodzice. Jej wizerunek jest na zeszytach, piórnikach, pisakach, wszędzie. A to bardzo dochodowe. Teraz wprowadza modę na chodzenie prawie nago, farbuje włosy pod pachami, a wszyscy ją naśladują.

Kiedyś w autobusie słyszałam jak gimnazjaliści rozmawiali o Miley, jak ją uwielbiają, kochają i chcieliby nią być. Takie mamy młode pokolenie.

Stajnia Disneya ma wiele takich gwiazdek.

Wszyscy słuchają teraz muzyki. Zadaniem gwiazd jest programować odbiorców, żeby „patrzyli w jedną stronę”. Dlatego gwiazdy muzyki są najbardziej wpływowymi ludźmi.


Muzyka to wibracje, a odpowiednie częstotliwości programują mózg człowieka. Ludzie zachowują się jak zamuleni. Nie zajmują się własnymi sprawami tylko życiem gwiazd. Śledzą wpisy na FB czy Twitterze, sami tworzą strony poświęcone gwiazdom. A te informacje są bezużyteczne i nikomu nieprzydatne. I tak upływa życie nastolatków.

Gdy człowiek skupia się tylko na potrzebach fizycznych, przetrwania – seks i papu, to wolno wibruje. I te wszystkie gwiazdy mają cię do tego zachęcić, żebyś przypadkiem nie myślał za dużo.

Więcej na ten temat w Medical mafia

Niektórym gwiazdom nie udaje się długie życie. Żeby zagłuszyć wołanie duszy gwiazdy ćpają i piją. To nie nowość. Zawsze dostępne były zamulacze. Anna Karenina brała opium, żeby nie czuć, żeby zasnąć.

Umierają w zagadkowych okolicznościach, a ich miejsce zajmują kolejne produkty wahadeł – nagie gwiazdy. 

Amy

 Brittany

Gwiazda to taka osoba, która porzuciła szkołę, bo wcześnie zaczynała karierę. W domu był rygor, albo nudno. Rodzice mają szczególną rolę, nie wspierają, a wręcz oddają swe dzieci w wir kariery. Gwiazda za pieniądze zrobi wszystko. Im więcej mają tym są bardziej puste.

Były piłkarz, gwiazda futbolu, David Beckham w sobotę 2 maja skończył 40 lat (2-05-1975=29=11). Wysokie mniemanie o sobie, silny charakter, ale ma misję.

Do dobrego funkcjonowania potrzebuje luksusu i głośnego sukcesu. Karma jak u Katy Perry.

Oglądałam niedawno film z wyprawy do Amazonii. Był tam w ubiegłym roku, oczywiście z kamerą. Nie dało się tego oglądać, bo gwiazda miała niewiele do powiedzenia. Ale ciekawe zdania usłyszałam. David pytał przewodnika jak mu się żyje. A ten odpowiedział, że ma mały dom, żonę i dzieci i jest bardzo szczęśliwy, bo żyje mu się spokojnie. A Beckham powiedział, że on żyje ciągle pod presją i tak by nie umiał.

źródło: http://epoca.globo.com/colunas-e-blogs/bruno-astuto/

Tak mówi tylko gwiazda. Za pieniądze zrobi wszystko. Okazało się, że ta wyprawa była sponsorowana przez biuro podróży, które potem dużo zarobiło. Gdyby chciał nie być pod presją to by pojechał bez kamery. Proste.

Wybór należy do ciebie. Bądź kolejną gwiazdą.

Wpływ gwiazd na życie nastolatków jest wielki. Morze perwersji, wyuzdania, wszystkiego na sprzedaż przynosi efekty. Np. takie 16_mama 

Gimnazjalistki martwią się, że jeszcze są dziewicami ;(

Jeszcze jedna cecha gwiazd, która mi umknęła. Jeśli ją masz to masz szansę w tym biznesie. To hipokryzja. Przez całe młode życie dążą do popularności, a gdy ją mają to udają, że chcą prywatności. Przykłady powyżej. Beckham wszędzie zabiera ze sobą kamerzystów, a potem się użala, że żyje pod presją, Rihanna gdy odpoczywa to sama wrzuca na instagram fotki co robi. Wszystkie gwiazdy są bardzo aktywne w internecie i tam toczy się życie młodzieży. A potem trzeba wrócić do szarej codzienności, wynieść śmieci, posprzątać, coś zjeść. Jakie życie jest nudne. A wtedy wystarczy zapalić, wypić, powąchać i jest haj. Przecież gwiazdy to robią i żyją znakomicie.

Dorośli powinni się zainteresować co jest ważne dla dzieci w swoim otoczeniu. Przez indoktrynację i zamulenie nie myślą. A zewsząd sączy się jad. A potem wszyscy się dziwią, że młoda osoba popełnia samobójstwo, gdy życie nie jest bajką.

Oczy szeroko zamknięte.

Neverending temat ;) Mogłabym bez przerwy o tym pisać.

Najlepszy” utwór zespołu Queen, Bohemian Rhapsody, jest utworem stosowanym przez scjentologów do prania mózgów przyszłych sponsorów. To fakt ujawniony przez jednego z nich. Tekst jest ważny (mord, sprzedanie duszy – tłumaczenie Freddiego), ale też specyficzna, wywołująca niepokój muzyka. Każdy niemowlak płacze gdy jej słucha. Można sprawdzić.

  środa, 06 maja 2015, bajka107

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: pi, 185.101.131.*
2016/12/16 16:28:26
to zwykła propaganda prokościelna, :))
a fe
bajka107@gazeta.pl