Życie to wszystko co mam :
Blog > Komentarze do wpisu

Herbatki w chorobie

Gdy człowiek zachoruje na poważn± czy ciężk± chorobę to my¶li, że jak zmieni dietę, weĽmie tabletki, czy napije się ziółek to wyzdrowieje.

Do wyzdrowienia potrzebny jest czas. Zwykle do¶ć długo trwa powstawanie choroby. Nic nie dzieje się szybko. Owszem były niepokoj±ce sygnały, ale przecież trzeba i¶ć do pracy, ignoruje się znaki.

W rodzinie często wszyscy jedz± to samo, a tylko jedna osoba choruje. Tak jak w moim domu zachorował tylko ojciec. Często po jedzeniu miał zgagę i pił wtedy sodę oczyszczon±. Aż dostał zapalenia otrzewnej i trafił pierwszy raz na stół operacyjny. Sody już nie pije, zreszt± nikomu tego nie polecam.

Po raku prostaty mój ojciec nie tylko stara się zmienić swoje postępowanie i odzywki, ale też wzmacnia swoj± odporno¶ć. On wie, że nikt go nie wyleczy. On sam musi zadbać o swoje zdrowie.

Zioła wspomagaj± organizm, ale nie lecz±.

Mój ojciec stosuje herbatki z mieszanek ziołowych wymy¶lonych i przetestowanych przez ojca Klimuszko. On już nie żyje, a wielu autorów ukradło jego receptury i podaje jako swoje.

Herbatka wspomagaj±ca organizm wyniszczony przez chorobę nowotworow±. Ojciec zacz±ł j± pić po raku nerki.

Gdy po 10 latach zachorował na raka prostaty zacz±ł pić też specjaln± nalewkę, któr± nazwałam herbatk± ;)

Po operacji prostaty częstym powikłaniem jest nietrzymanie moczu, czy przetoka. Nie mam pojęcia co to jest, ale chyba nie muszę się na tym znać.

Człowiek po raku musi dbać o dobry stan swojego organizmu. W razie czego nasze ciało jest m±dre i sobie poradzi, tylko trzeba mu dać czas i wspomóc je, np herbatkami. Od ostatniego raka minęły już chyba 4 lata i jest dobrze.

Może komu¶ się przydadz± te przepisy. Zdrowie i długie życie s± najważniejsze.

A słońce nieustannie pojawia się na moim niebie.

 ¦więta coraz bliżej :)

 

 

pi±tek, 18 grudnia 2015, bajka107

Polecane wpisy

  • Hemoroidy

    Czy to odpowiedni temat na przed¶wi±teczny czas? Gdy składamy sobie życzenia to najpierw życzymy komu¶ zdrowia . Potem cał± resztę. Bo przecież gdy jeste¶my zdr

  • Ko¶ci i jarmuż

    Od wczoraj nie mam tv. Jest jaka¶ awaria w mojej okolicy i naprawiaj±. Przyzwyczajenie to druga natura człowieka. Obejrzeli¶my film nagrany wcze¶niej z tv. To b

  • Alkilo cyklobutan

    Kilka dni temu obejrzałam film o zmaganiach naukowca, który nie może wykonywać badań z braku funduszy. A badał wpływ napromieniowania żywno¶ci na zdrowie człowi

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
bajka107@gazeta.pl