Życie to wszystko co mam :
Blog > Komentarze do wpisu

Czucie

Czuję się świetnie. Bez powodu. Nie ćwiczę, źle się odżywiam, piję kawę i mało sypiam. A jednak moje samopoczucie jest znakomite. Od czego to zależy?

Inni robią wszystko dobrze, a mają depresję, a ja nic dobrze nie robię, a ogarnęło mnie szczęście. Samo z siebie. Na pewno to zasługa powietrza i słońca.

W powietrzu czuję nadchodzącą wiosnę. Jest inne niż zimowe. Nie musi być ciepło, ale są wyższe wibracje. Optymizm rozchodzi się wokół. Chce się żyć.

Wiedzą o tym rośliny. Mają wyczucie kiedy wypuścić młode listki. Są mądre, albo reagują na światło.

Drzewa są jeszcze bez liści. Nic nie mówią.

Czy my na pewno wiemy czym jest słońce? Naukowcy obserwują je, ale zupełnie nie umieją interpretować tego co widzą. Boją się gdy słońce jest mało aktywne i boją się jak są rozbłyski czy burze magnetyczne. Nie mają pojęcia jaki to ma wpływ na ludzi.

Słońce ma na nas dobry wpływ. Daje nam światło i życie. Im dłuższy dzień, tym ludzie dłużej są aktywni. Chce im się więcej, więcej mogą i nie są zmęczeni. Przynajmniej w naszym klimacie. Jesteśmy szczęściarzami, bo mamy 4 pory roku. Inni mają tylko lato lub zimę. U nas nie jest nudno.

Dzisiejszy dzień był słoneczny i noc bezchmurna. Wszystkie gwiazdozbiory są dobrze widoczne.

Najbardziej lubię bliźniaków, którzy są widoczni od wschodniego nieba do północnego, przez całą noc. Pollux świeci mocniej i dlatego dostał takie imię. Lux to przecież światło.

Ziemia jest dobrze oświetlona w dzień i w nocy.

Oprócz Pudelka i tmz czytam m.in. bankiera.

Dzisiejsza informacja o tym to-warto-wiedziec-dzis-rano też wprawia w dobry nastrój.

1990 - Na Dolnym Śląsku temperatura osiągnęła najwyższą wartość w lutym w historii pomiarów. We Wrocławiu i w Legnicy zanotowano +19,7 °C, w Jeleniej Górze +19,5 °C, w Zielonej Górze +19,0 °C.

28 lat temu było bardzo ciepło. Teraz może być podobnie, bo u mnie jest powyżej zera.

W przychodni znowu nie było nikogo. To gdzie są chorzy i umierający? Czy to możliwe, że w jednym miejscu są tak różne zjawiska? A może światy zachodzą na siebie. Zaklinanie rzeczywistości niektórym nie wychodzi. Idzie wiosna.

Nic nie jest w stanie wytrącić mnie z równowagi.

Czego życzę każdemu.

Nawet tym co nic nie czują. ;)

 

środa, 21 lutego 2018, bajka107

Polecane wpisy

  • Cmentarz

    Poszłam dziś na cmentarz, na którym leży babcia mojego ex. Chciałam jej pokazać, że znalazłam jej zegarek i że go noszę. To dziwne, bo przecież jej tam nie ma.

  • Wostok

    Zajrzałam do jednej z szuflad, żeby coś wyrzucić. Mam wrażenie, że mam za dużo niepotrzebnych rzeczy. I znalazłam stary zegarek. Radziecki, Wostok. Nie wiadomo

  • Odpowiednik

    Mam coraz więcej wolnego czasu. Zupełnie nie wiem dlaczego. Nie jestem lepiej zorganizowana, raczej nie rozpraszam się nieważnymi rzeczami. Więc mam czas na ogl

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2018/02/22 21:14:19
Jest pięknie.Gdy w środku jest pięknie to zewnątrz jest jeszcze ładniej :)
-
Gość: , *.adsl.inetia.pl
2018/02/26 22:10:16
I przyszły siły równoważące. Przewidywalne.

Najlepiej być letnim, bez emocji, bez euforii. ;)
bajka107@gazeta.pl