Życie to wszystko co mam :
Blog > Komentarze do wpisu

Jakby ¶roda

Często w ¶rodę ok. 17 mam wrażenie, że to sobota. Zaplanowane sprawy robi± się same i mam dodatkowe dni. A dzisiaj poczułam, że jest ¶roda, a to dopiero poniedziałek. Musiałam się upewnić, że się mylę. Mam dwa dni wolnego ;)

Czy to jaka¶ choroba? Jakie¶ zaburzenia czasu i przestrzeni? Anomalia na pewno.

Naprawdę czuć wiosnę, choć rano prószył ¶nieg. Nie¶miało i zaraz wszystko stopniało. Widocznie też poczuł co idzie i że nie ma tu miejsca dla niego. Wiosnę poczuli pracownicy firmy, która reklamuje się, że „podnios± wszystko”. Zdejmowali dekoracje ¶wi±teczne. Rychło w czas. Powinni to zrobić na pocz±tku stycznia, przecież każdy dzień o¶wietlenia kosztuje. Ale przecież to z moich pieniędzy, a nie urzędników.

Na głównej ulicy miasta zatrzymała mnie menelka z pro¶b± o złotówkę. Potem kolejny menel prosił o rozmowę??? O czym mam z nim rozmawiać? Ciekawe, że tyle osób przechodziło, a oni wybrali wła¶nie mnie, specjalnie. Strażników nie ma, bo inni menele siedzieli na ławce i popijali. Czy gdy zrobię im fotkę to będzie naruszenie ich prywatno¶ci? Czy jeszcze mamy prywatno¶ć skoro na każdym skrzyżowaniu s± kamery?

Jest taka kamienica, któr± upodobali sobie „arty¶ci”. Tę fotkę zrobiłam ponad rok temu.Podobno to sztuka, a mnie skojarzyło się z puszczeniem pawia na ¶ciany.

A dzisiaj zobaczyłam, że rzygi zniknęły i pojawiła się para. Chyba trochę włóczki zostało.


Facet na górze z pejczem, a na dole płacz±ca kobieta. Co to ma być?

Chyba nikt tam nie mieszka, bo ciekawe byłyby odczucia mieszkańców.

24 grudnia 2017 wykonano mural (czyli sztuka) w NY. Na stronie https://www.arthistorynews.com/list/5 jest post New York's giant penis mural January 3 2018. Proszę odnaleĽć i przeczytać, jak się czuli ludzie z obrazem gigantycznego penisa na ¶cianie własnego domu. Jedyna możliwa odpowiedĽ – Ľle. Mural zamalowano, ale penis jest nadal, tylko pod spodem. A może go zeskrobano. Nie da się tego odzobaczyć, ale proszę new-york-art-penis-mural-carolina-falkholt

I to nie dlatego przyszła do nich extra zima. A może tak, żeby autorce ostudzić głowę.

Pojawił się teraz trend na ¶wiecie cenzurowania dzieł sztuki, które pokazuj± nago¶ć.

Trzeba szybko robić fotki, żeby cokolwiek się uratowało.

Ponieważ mam 2 dni wolnego ;) to przejrzałam gazety, które dostałam hurtowo od mamy.S± coraz głupsze, ogl±dam tylko obrazki ;)

A ta fotka mnie rozbawiła :)))Zagadka: jaka jest różnica wieku między modelk± 20+ a 60+?

Dobry humor na cały tydzień. Dla wszystkich.

A w niedzielę impreza, więc pogoda będzie odpowiednia, zamówiona. Bez czapki. Bo to przecież wiosna idzie. Zreszt± w czwartek będzie Nowy rok, więc proszę ¶więcić ten dzień. Ale o tym w kolejnych dodatkowych dniach.

Miłego tygodnia :)
poniedziałek, 12 lutego 2018, bajka107

Polecane wpisy

  • Cmentarz

    Poszłam dzi¶ na cmentarz, na którym leży babcia mojego ex. Chciałam jej pokazać, że znalazłam jej zegarek i że go noszę. To dziwne, bo przecież jej tam nie ma.

  • Wostok

    Zajrzałam do jednej z szuflad, żeby co¶ wyrzucić. Mam wrażenie, że mam za dużo niepotrzebnych rzeczy. I znalazłam stary zegarek. Radziecki, Wostok. Nie wiadomo

  • Odpowiednik

    Mam coraz więcej wolnego czasu. Zupełnie nie wiem dlaczego. Nie jestem lepiej zorganizowana, raczej nie rozpraszam się nieważnymi rzeczami. Więc mam czas na ogl

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
bajka107@gazeta.pl